لوگو در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

     
 

آیا می دانید که تفاوت های بین دستگاه بندانداز برقی هوشمند اتوماتیک سنس-هِیر و ماکت دستگاه بندانداز برقی چیست؟
 

 

افراد مبتدی می توانند به دو روش مهارت های لازم برای کار با دستگاه بندانداز برقی را فرا بگیرند:

الف: تمرین با ماکت دستگاه بندانداز برقی (دستگاه بندانداز برقی یکبار مصرف تک سرعته چینی)

در بازار جهانی بهمراه هر محصول اورجینال بادوام و دائمی معمولا ماکت همان محصول با قیمت بسیار ارزان در دسترس عموم می باشد تا در ابتدا کاربر مبتدی با یک ماکت یکبار مصرف چینی آموزش های مقدماتی را فرا بگیرد و سپس با اطمینان خاطر می تواند با محصول اورجینال و بادوام سال ها کار کند. دستگاه بندانداز برقی نیز از این قاعده مستثني نیست. لذا عده ای از مشتریان که با شرکت دو کبوتر طلائی تماس می گیرند، قبلا از بازار یک ماکت دستگاه بندانداز برقی (دستگاه بندانداز برقی یکبار مصرف تک سرعته چینی) خریداری کرده اند و در طی چند هفته مهارت های لازم را کسب نموده اند و اکنون با خرید دستگاه بندانداز برقی هوشمند اتوماتیک سنس-هِیر قصد دارند راحتر، سریعتر و ایمن تر بطور دائمی از این دستگاه بادوام استفاده کنند. اکیدا توصیه می شود که هرگز ماکت دستگاه بندانداز برقی (دستگاه بندانداز برقی تک سرعته چینی) را برای بندانداختن صورت بکار نبرید زیرا این دستگاه های چینی یکبار مصرف از ایمنی لازم برای بندانداختن صورت برخوردار نمی باشند.
 

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

ب: تمرین با دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک دائمی چند سرعته سنس-هِیر

چنانچه قصد دارید از ابتدا با دستگاه بندانداز برقی هوشمند اتوماتیک سنس-هِیر آموزش های مقدماتی را فرا بگیرید، توصیه می شود اول راهنمائی های ذکر شده در این وب سایت و همچنین نکات ایمنی ذکر شده در پشت جعبه محصول را بطور کامل مطالعه کنید و سپس فیلم آموزشی که داخل جعبه دستگاه سنس-هِیر وجود دارد را یکبار با دقت مشاهده کنید.

توجه: در ماه اول، دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هِیر را فقط بر روی سرعت کم تنظیم کنید و برای تمرین، از بندانداختن موهای دست ها یا پاها شروع کنید تا مهارت لازم را کسب نمایند . از ماه دوم به بعد، بندانداختن صورت و زیرابرو را با سرعت کم آغاز کنید و سپس بندانداختن با سرعت بالاتر را تمرین کنید.


به طور کلی، مشتریان دستگاه بندانداز برقی هوشمند اتوماتیک سنس-هِیر به دو دسته تقسیم می شوند:

الف: کاربران خانگی: به کاربران خانگی فقط مدل خانگی دستگاه بندانداز برقی هوشمند اتوماتیک سنس-هِیر (مدل جِمو جِمو - دو سرعته) توصیه می شود.

ب: کاربران حرفه ای (آرایشگاه ها و سالن ها): به کاربران حرفه ای فقط مدل حرفه ای دستگاه بندانداز برقی هوشمند اتوماتیک سنس-هِیر (مدل سوئیس هانی بی - سه سرعته) را توصیه می کنیم.
 

نکات مهم:  در این وب سایت به عنوان یک مرجع رسمی سعی نموده ایم که با ذکر جزئیات کامل، سطح آگاهی عموم را بالا ببریم زیرا مشاهده شده است که بعضی از فروشندگان سودجو با ارائه اطلاعات فنی نادرست به افراد مبتدی، آنها را گمراه نموده اند.

1- از هزاران سال پیش تا به امروز کارگاه های چینی، هندی یا خاورمیانه ای تنها توانایی ساخت ماکت های آموزشی ساده و یکبار مصرف را داشته اند و محصولات اورجینال و بادوام فقط در کارخانجات پیشرفته کشورهای اروپایی، آمریکایی، ژاپنی، کره ای یا تایوانی قابل تولید بوده اند. افراد نا آگاهی که کوشیده اند با ماکت های چینی کارهای حرفه ای را انجام دهند، همواره به خود آسیب های جدی رسانده اند. پس قبل از کار با هر محصول جدید، باید در نظر داشته باشید که یک محصول اورجینال را خریداری کرده اید یا یک ماکت یکبار مصرف چینی.

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید


2- انتظارات شما از هر ابزاری باید متناسب با توان واقعی آن ابزار باشد. مثلا یک ماکت آموزشی یکبار مصرف چینی صرفا برای تمرین و کسب مهارت در سطح مبتدی ساخته شده است. برای کار در سطح پیشرفته باید از ابزار های دقیق اورجینال و بادوام (نظیر دستگاه بندانداز برقی هوشمند اتوماتیک سنس-هِیر) استفاده کنید تا آن ابزار از ایمنی و کارایی لازم برخوردار باشد.

3- هنگام خرید هر محصولی، عقل و خرد خویش را به کار گیرید و هرگز فریب گفته های نادرست فروشندگان سودجو را نخورید. با تحقیقات قبلی خرید کنید و هنگام خرید صرفا ظاهر محصول را در نظر نگیرید و با حوصله تک تک جزئیات فنی را بررسی کنید تا فروشندگان سودجو نتوانند از اشتباهات شما، سوء استفاده کنند. بعضی از فروشندگان سودجو معمولا به گونه ای ذهن شما را منحرف می کنند تا شما نتوانید جزئیات فنی محصول را با دقت بررسی کنید. بهترین برخورد با فروشندگان سودجو، ترک فوری فروشگاه آنهاست.

4- از آنجائیکه فروشندگان سودجو به خوبی می دانند که کالاهای ساخت چین، هند، پاکستان یا خاورمیانه دارای گارانتی واقعی نمی باشند، همیشه با یک ادعای کذب (مثلا خودم شخصا کالا را گارانتی می کنم) سعی می کنند در ذهن شما این تصور پوچ را بوجود آورند که یک ماکت یکبار مصرف چینی همچون کالای بادوام اورجینال دارای کیفیت بالا و گارانتی واقعی است.

5- بهتر است بدانید که کالایی با دوام است که عمر مفید آن بیش از یک سال باشد. کالایی یک بار مصرف است که عمر مفید آن کمتر از یکماه باشد. پس به همین نسبت بهای یک ماکت یک بار مصرف چینی باید کمتر از یک دهم بهای یک کالای بادوام اورجینال باشد. گاها بعضی از فروشندگان سودجو زمانیکه متوجه می شوند خریدار نسبت به محصول آگاهی فنی لازم را ندارد، سعی می کنند محصولات بنجول خود را گرانتر از آنچه که می ارزد به افراد مبتدی بفروشند. مثلا اگر بهای دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هِیر هشتاد و پنج دلار باشد، بهای واقعی یک دستگاه بندانداز برقی یکبار مصرف چینی باید کمتر از هشت دلار باشد. در بسیاری از موارد مشاهده شده بعضی از فروشندگان سودجو توانسته اند یک دستگاه بندانداز برقی یکبار مصرف چینی را با مارک های گوناگون حتی بیشتر از پانزده دلار به خریدارن نا آگاه بفروشند.

اکنون، برای کسب اطلاعات فنی بیشتر در خصوص دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هِیر، یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید:
 

 
          

______________________________________________________________

سنس-هير، روشی موثر و طبیعی برای رهایی از موهای زائد و ناخواسته
بدون بكارگيري از مواد شيميايي، هورمون، حرارت، پرتوافكني و تيغ
نوآوری هزاره سوم، بدون عوارض جانبي و بدون آسيب رساندن به پوست لطیف بانوان
محصولات اورجینال سنس-هیر را از مراکز مجاز فروش و داروخانه های معتبر خریداری فرمائید.
جهت دریافت لیست داروخانه ها و مراکز مجاز فروش، لطفا فقط با پخش سراسری دو کبوتر طلایی تماس حاصل فرمائید.
تلفن واحد پشتیبانی شبانه روزی: 02188349295 و 02188317156 و 02177697613

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تعداد بازدیدکنندگان این ماه

www.hitwebcounter.com

        

Golden Double Dove Global Distribution Group
E-mail:
sales@sanshair.ir ; Telephone: +98-21-88317156
P.O. Box: 14155-1119, Valiasr S.Q. Post Office, Tehran, Iran
LOVESUN, SANS-HAIR, FEMPEE and X-TIGHT are registered trade marks.
Copyright 2010-2016 Golden Double Dove Corporation. All rights reserved.